Avril Lavigne hakkındaki komplo teorisine açıklık getirdi

39 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, uzun zamandır Melissa adındaki bir kişinin kendisinin yerini aldığına dair spekülasyonlarla boğuşuyor. 

2003 yılında, ilk albümü “Let Go”nun yayınlanmasından kısa bir süre sonra vefat ettiği ve daha sonra yerine Melissa adında bir dublörün geçtiği yönünde söylentiler dolaşıyordu.

Ünlü şarkıcı çarşamba günü katıldığı “Call Her Daddy” podcast’inde “Yani, bu çok komik. Bir tarafta herkes şöyle diyor: “Aman Tanrım, tamamen aynı görünüyorsun. Bir gün bile yaşlanmamışsın.” Ama sonra diğer insanlar da benim ben olmadığıma dair bir komplo teorisi var diyor.”

“Dürüst olmak gerekirse bu, o kadar da kötü değil. Daha kötü olabilirdi, değil mi? İyi bir şey yakaladığımı hissediyorum. Bunun olumsuz olduğunu düşünmüyorum. Ürkütücü bir şey değil.” şeklinde konuştu.

Hem Lavigne hem de podcast sunucusu Alex Cooper, sıradışı teoriyi derinlemesine incelerken kendilerini kahkahalara boğulmuş halde buldular.

Ünlü şarkıcı, en sonunda, “Açıkçası ben benim, bu çok aptalca.” diyerek konuyu kapattı.

2000’Lİ YILLARDAN BERİ DEVAM EDİYOR

Komplo teorisinin kesin kökenleri hakkında bazı belirsizlikler olsa da, çeşitli internet forumlarında 2000’li yılların başlarına kadar uzanıyor.

Teori, Lavigne’nin şöhretten yorulduğu için halka açık yerlerde kullanabileceği bir dublör kiraladığını öne sürüyor.

Sonrasında ise 2002’deki “Let Go albümü” ile 2004’teki “Under My Skin” arasında vefat ettiği ve plak şirketinin kendisinin yerine Melissa’yı geçirdiğini ileri sürülüyor.

Vurgulanan bazı ipuçları arasında, şarkıcının yıllar içinde görünümünde meydana gelen değişiklikler ve “Under My Skin” albümü için eline Melissa isminin karalanmış gibi göründüğü bir fotoğraf çekimi yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x